KONST / Litografier / Litografi 8369038
nr 836 9038
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Litografi, Bruno Karlsson (f. 1927), 18/40, signerad, höjd: C, motivets mått: 35x50
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:57:58
150 kr
250 kr
300 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson